EKİBİMİZ

null

Deniz Bayır

Mimar / Restoratör - Kurucu

null

Mehmet Sinan Kolay

Mimar - Kurucu

ÖZGEÇMİŞLER

DENİZ BAYIR

MİMAR / RESTORATÖR – KURUCU

İstanbul Sanayi Odası Vakfı Anadolu Teknik Lisesi’nde “İnşaat Teknolojisi – İç Mekan Tasarımı” bölümünden 2010’da mezun olduktan sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde “Mimari Restorasyon” bölümünü tamamlamıştır. MSGSÜ’den 2013 yılında mezun olduktan sonra da İstanbul Aydın Üniversitesi’nde tam burslu olarak “Mimarlık” bölümünü tamamlayarak,  2017’de mezun olmuştur. Ardından 2018 yılının başında “Mehmet Sinan Kolay” ile “Macro Mimarlık”ı kurmuştur.

“Macro Mimarlık”‘ın yanında “E-ticaret” deneyimleriyle, kurum ve kuruluşlara “İş Geliştirme”, “Pazarlama” ve “Satış” alanlarında hizmet vermek üzere “Macro Danışmanlık”ı da kurmuştur. 

MEHMET SİNAN KOLAY

MİMAR – KURUCU

Özel İtalyan Lisesi (I.M.I.)’den 2012 yılında mezun olarak aynı sene İstanbul Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü’ne başlamıştır. 2014 yılında not ortalaması ile kurum içi yatay geçiş hakkını kullanarak İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’ne yatay geçiş yapmıştır ve aynı yıl İtalya’da, Accademia Adrianea di Architettura e Archeologia tarafından düzenlenen Piranesi Prix de Rome çalıştayına katılmış ve birincilik ödülü almıştır. 2017 yılında İ.T.Ü. Mimarlık Bölümü’nden mezun olmuş ve aynı yıl itibari ile İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Mimarlık Tarihi Bölümü’nde yüksek lisansını sürdürmektedir. Mimarlıkla beraber drone operatörlüğü de yapmaktadır. Film ve kliplerin yanı sıra şantiyelerde, arkeolojik alanlarda ve yüzey araştırmalarında arazi modellemeleri ve ortofotoğraf hazırlanması üzerine çalışmaları vardır. 2018 yılının başında “Deniz Bayır” ile “Macro Mimarlık”ı kurmuştur.

“Macro Mimarlık”‘ın yanında “E-ticaret” deneyimleriyle, kurum ve kuruluşlara “İş Geliştirme”, “Pazarlama” ve “Satış” alanlarında hizmet vermek üzere “Macro Danışmanlık”ı da kurmuştur. 

EKİBE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

MİMAR – İÇ MİMAR – TEKNİKER

Bizimle tam zamanlı olarak çalışmak üzere yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Bizimle çalışmak isterseniz. Niyet mektubuzla birlikte Özgeçmişinizi (CV) [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

image
https://www.macromimarlik.com/wp-content/themes/Hazel/
https://www.macromimarlik.com/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/macromimarlik/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off