Hakkımızda

Ana SayfaHakkımızda

BİZ KİMİZ?

DİNAMİK, İLERİ GÖRÜŞLÜ, İDEALİST…

Macro Mimarlık 2018 yılında Deniz Bayır ve Mehmet Sinan Kolay tarafından İstanbul, Sarıyer’de kurulmuştur. 2018-2022 yılları arasında süren bu ortaklıktan sonra 2022 yılından itibaren Macro Mimarlık ve Danışmanlık Hizmetleri Deniz Bayır tarafından yürütülmektedir.

“Macro”, tasarımlarının temelini insan ihtiyaçlarından almaktadır. İnsan ölçeğinden yola çıkarak makro ölçekte doğayla ve kentle uyumu hedeflemektedir. Mimari ve kentsel tasarımda sürdürülebilirliğin önemine dikkat çeken “Macro” yeni teknolojilerin kullanımıyla konsept proje aşamasından uygulama aşamasına kadar olan süreçte müşterilerine akılcı, net çözümlemeler sunmaktadır.

MİSYONUMUZ…

MACRO DÜŞÜN, MAKRO TASARLA!

Macro Mimarlık müşterilerine en akılcı, yenilikçi, ekonomik ve kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Genç, dinamik, kendine güvenen ve başarılı kadrosuyla yaşayan ve yaşanabilir mekanlar tasarlamaktadır. “Makro düşün, Makro tasarla” anlayışıyla ilerleyen “Macro” üretimlerini, insan ölçeğinden makro ölçeğe, bütüncül bir yaklaşımla ele almaktadır. Sürdürülebilir, teknolojik ve çevreye duyarlı tasarımlarıyla “Macro”, mimariye pek çok alanda farklılıklar kazandırmayı amaçlamaktadır.

MACRO MİMARLIK

SÜRDÜRLEBİLİR ve AKILLI TASARIM

Yapının enerji tüketimini en alt seviyede tutarak, yapının kullanımından en fazla şekilde yararlanılabilecek, ekolojik bakımdan uyumlu, insan ve çevre biyolojisine katkı sağlayacak modern, akıllı çözümleri ele aldıktan sonra bütünü gören bir bakış açısıyla tasarlıyor ve uyguluyoruz.

YAPI BİLGİ MODELLEMESİ (BIM)

Projelerimizin başından itibaren BIM sistemi kullanılarak proje yönetimi yapmaktayız. Müşterilerimize çok daha doğru ve analitik verilerle üretilmiş çözümler sunarken, uygulama aşamasında hataya yer vermeden, sahada tüm disiplinlerle senkronize çözümler üretmekte ve inşaat sonrası geri bilgi akışını kolaylıkla sağlamaktayız.

DİNAMİK ve UZMAN KADRO

Farklı konularda uzmanlaşmış ve kendilerini geliştirmeye devam eden dinamik, ileri görüşlü, mesleğine ve yaşama değer katma idealleriyle çalışanları barındıran Macro Mimarlık, “Bütünsel” bakış açısını buradan alıyor.

color
https://www.macromimarlik.com/wp-content/themes/hazel/
https://www.macromimarlik.com/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/er4ivitinau5/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off