PARKE ZEMİN DÖŞEMELERİ

Ana SayfaPARKE ZEMİN DÖŞEMELERİ

PARKE ZEMİN DÖŞEMELERİ

Macro Mimarlık olarak Macro kalitesinde sunduğumuz parke döşeme ürün çeşitliliğimizle sizlere en yüksek kalitede ürün sunmakla kalmıyoruz, bulunduğunuz mekânlara en uygun seçeneği profesyonel mimari bakışımızla belirlemenize yardımcı oluyoruz.

Profesyonel Parke Ürün Grubumuz;

AHŞAP MASİF PARKE

Ahşap Masif Parke zemin döşeme malzemeleri arasında en çok tercih edilen sağlıklı parke çeşitlerinden biridir. Masif Parke, Uzun ömürlü olması, ısı ve ses izalosyonu sağlaması, sistre olabilmesi sayesinde günümüzde de sıklıkla kullanılmaya devam etmektedir. Masif parke üretimi, dayanıklı, uzun ömürlü ve sert ağaçlardan yapılmaktadır. Tamamiyle masif parke olması sebebiyle yeterince çok sistire payı vardır bu sayede uzun seneler boyunca sağlıklı yapısını ve ilk günkü görünümünü korur. Masif Parke ile ilgili maliyet konusuna geldiğimizde masif parke fabrikası olmamız sebebiyle; uygun fiyatlı masif parke ürünler, butik ve eşsiz ürünler ve özel proje ürünleri olarak bir çok ürünü müşterilerimize sunmaktayız. Bu bağlamda laminant parke fiyatına bile masif parke alabilirsiniz veya lamine parke fiyatlarında masif parke alabilirsiniz. Masif Parke, bir çok mekânda özellikle konut, villa, restorant, otel, alışveriş merkezi ve iş yerleri için vazgeçilmez tercih sebebi olmaya devam etmektedir.

 

LAMİNE PARKE

3 Kat tamamen doğal ahşap malzemenin, birbiriyle dik açı oluşturacak şekilde ısı ve basınç altında birleştirilmesiyle meydana gelir. Üst kat; parkeye adını veren ağaçtan 3,7 mm kalınlığındadır. Alt ve orta tabaka; lamine parke özelliğini sağlayan ve alt tabakayı oluşturan ağaç malzemedir.

LAMİNAT PARKE

Macro laminat parkeler ile neredeyse hiç bakım ve onarım olmaksızın, gerçek ahşabın görünümünün ve hissinin rahatlığını ve keyfini çıkarın. Mükemmel kalitedeki laminat parkenin mobilyalarınızla oluşturacağı kombinasyon tam bir dizayn uyumu sağlayarak aradığınız konfor ve sıcaklığı temin eder. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

PVC ZEMİN KAPLAMA

Macro PVC zemin kaplamayı uyguladığınız mekanlara estetik ve bütünlük kazandıracak, hijyenik yapısı sayesinde gönül rahatlığı ile kullanacaksınız.PVC zemin kaplama kartelamız ve diğer ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşın.

0
0
color
https://www.macromimarlik.com/wp-content/themes/hazel/
https://www.macromimarlik.com/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/er4ivitinau5/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off